Samochody Ciężarowe

Nasza flota liczy obecnie 15 nowoczesnych zestawów , z których najstarsze mają 3 lata. Wybór sprzętu renomowanych marek zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa Naszych kierowców oraz transportowanych towarów, jak również wykorzystuje najnowsze technologie wspomagające działania łańcucha dostaw w obsłudze naszych klientów.
Stale rozszerzamy Naszą flotę w oparciu o wieloletnią współpracę z najlepszymi producentami ciągników – MERCEDES, DAF, MAN oraz naczep – KOGEL, WIELTON, SCHWARZMULLER czy KRONE. Wieloletnia współpraca z tymi firmami i specjalizacja naszej floty opierająca się na ich produktach pozwalają stwierdzić, że doskonale znamy ten sprzęt i jego możliwości.

Oferujemy także,usługi z zakresu transportu chłodniczego dwu poziomowego (Import z Turcji, Transport Turcja, Transport z Turcji). Gwarantujemy terminowość dostaw oraz odpowiednie warunki przewozu artykułów wymagających specjalistycznego transportu.

Oferujemy transport chłodniczy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz do Rosji, na Ukrainę, Białoruś, Norwegii oraz Szwecji. Nasz tabor spełnia najnowsze wymogi techniczne i na bieżąco poddawany jest kontrolom technicznym i konserwacji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że transport, każdego rodzaju ładunków , które wymagają specjalnych, chłodniczych warunków, przebiegnie bezproblemowo.

Naczepy Burto-firankowe

24 tony ładowności 33 euro palety 13,6m długości, 2,45 szerokości, 2,75m wysokości

Naczepy Box'y

24 tony ładowności 33 euro palety 13,6m długości, 2,45 szerokości, 2,70m wysokości

Naczepy Box'y doppelstock

24 tony ładowności 66 euro palety 13,6m długości, 2,45 szerokości, 2,70m wysokości

Naczepy Chłodnie doppelstock

24 tony ładowności 66 euro palety 13,6m długości, 2,45 szerokości, 2,60m wysokości

Samochody Ciężarowe do 12 ton DMC

6t ładowności 18 euro palety 7,5m długości 2,45m szerokości, 2,6m wysokości

Formularz kontaktowy

Proszę czekać...
  Zajmujemy się: Import z Turcji, Transport Turcja, Transport z Turcji    
rolex repliki zegarków